Reklama na webu Optikarium.cz

Webzin Optikarium.cz nabízí možnost zviditelnit Vaší firmu nebo Váš produkt. Velmi důležitá je cílová skupina. Převážně se jedná o profesionály v oblasti optometrie a oční optiky a veřejnost cíleně vyhledávající informace o kontaktních a brýlových čočkách, brýlích a očních vadách. Následující výčet blíže specifikuje možnosti na webu Optikarium.cz.

 

Optikarium.cz si vyhrazuje volbu svých obchodních partnerů. Ceny jsou uvedeny bez DPH (nejsme plátci daně). Více informací Vám podáme na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonním čísle 605 829 358. Více podrobností se dozvíte dále v článku.

TOPlist

Reklamní služby

Site-wide banner - VŽDY NAHOŘE, VŽDY NA OČÍCH!

Banner zobrazující se na všech stránkách webu. Nejatraktivnější pozice, vždy na očích! Velikost banneru je 1300x100 pixelů, na domluvě se může jednat o různé formáty.

Cena: 1 000 Kč / měsíc

Reklamní banner na úvodní straně

Buďte všem na očích! Jedná se o reklamní banner na úvodní straně o rozměrech 650×160 pixelů. Může se skládat až ze tří prolínajících se obrázků.

Cena: 600 Kč / měsíc

(rezervováno do konce roku 2013)

Reklamní banner na úvodní straně v pravé části

Reklamní banner umístěný v pravém sloupci zobrazující se na celém webu Optikarium.cz. Rozměr je 200 × 300 pixelů, nezobrazuje se v sekci Inzerce. Jako další možnost se nabízí zobrazovat se pouze v určitých sekcích (Partner sekce). Zde je cena a další možnosti individuální, bližší detaily se záleží na domluvě.

Cena: 600 Kč / měsíc

(rezervováno do konce roku 2013)

Reklamní banner v konkrétním článku

Pokud je téma článku velmi blízké Vašemu oboru činnosti, je zde výborná příležitost jak na sebe upozornit. Do článku bude vložen trvalý banner o rozměrech 500×150 pixelů.

Cena: 499 Kč / článek - bez časového omezení

Odkazující věta v patičce emailu

Optikarium.cz má bohatou emailovou komunikaci. Umístěním odkazu (vhodného textu) do patičky emailu budete stále na očích.

Cena: 199 Kč / měsíc - počet emailů není stanoven

(rezervováno do konce roku 2013)

Rozšířený firemní zápis

Velmi zajímavá nabídka! Pokud nemáte vlastní internetové stránky. Využijte možnost rozšířeného zápisu Vaší firmy v KATALOGU FIREM. K dispozici je Vám celá jedná strana, kde si můžete uvádět libovolné firemní informace. Navíc, vhodně zvoleným textem a obrázkem můžete zaujmout i na úvodní stránce, kde se můžete objevit v sekci náhodná firma. Bezkonkurenční cena a minimum starostí s vedením webu.

Cena: 299 Kč / rok

Reklamní článek (PR) na konkrétní produkt, událost nebo firmu

Možnost velmi podrobně a cíleně upozornit na produkt, událost nebo firmu. Dobře napsaný PR článek má dnes velmi velký význam pro vyhledávače a velmi dobře tak lze se svým záměrem seznámit širokou veřejnost. Optikarium.cz vyžaduje minimální rozsah 3000 znaků, článek nesmí obsahovat nepovolený, nemorální nebo urážející obsah. Počet obrázků by měl být v přiměřené míře s textem. Optikarium.cz si vyhrazuje právo článek odmítnout, pokud shledá obsah jako nevhodný, tématicky odkloněný či v rozporu s filozofií webu. Na článek budou upozornění všichni registrováni členové a všechny firmy, oční optiky a lékaři v databázi. Garance první pozice po dobu 3 týdnů.

Cena: 799 Kč / článek

Software z dílny Optikarium.cz obsahující reklamní odkaz

Optikarium.cz se snaží produkovat software zlepšující profesionálům jejich práci. Většinou se jedná o software FREEWARE, tedy volně šiřitelný a mající šanci být velmi masově rozšířen. Jedinečná příležitost uvést své logo do obrazovky programu a být na očích i několik let, den co den.

Cena: 9990 Kč / program

Grafické služby

Grafické služby v rámci implementace výše uvedené reklamy

Všechny úkony spojené s implementaci předloh na Optikarium.cz jsou ZDARMA.

Nadstandardní grafické úkony, návrhy

Pokud nemáte návrh nebo vyžadujete nadstandardní služby, můžete využít našich služeb. Vytvoříme Vám banner, logo nebo prezentaci. Zakládáme si na komunikaci s klientem a splnění jeho představ.

Cena: 280 Kč / hodinu

Joomla SEF URLs by Artio